Donostiako Piratak (egitarau musikala)

Donostiako Piratak

2015eko Aste Nagusia

Donostiako Piratak

TRINITATE PLAZA (gauero 23:15ean):

  • Abuztuak 8, larunbata: Koxka
  • Abuztuak 9, igandea: Eneritz eta Garazi
  • Abuztuak 10, astelehena: Olatz Salvador
  • Abuztuak 11, asteartea: Antzerkia: Burdin hariak eta plastikozko goilarak (21:30) + Poesia Musikatua
  • Abuztuak 12, asteazkena: Bertso Musikatuak
  • Abuztuak 13, osteguna: Lorratzak
  • Abuztuak 14, ostirala: Liher
  • Abuztuak 15, larunbata: Apalatxe

LASTA:

  • Abuztuak 14, ostirala: La Jodedera (19:00)
  • Abuztuak 15, larunbata: Tajon Prieto y los Kuajalotes (18:30)

 

FLAMENKA:

  • Abuztuak 8, larunbata: 3 Gabe 2 (23:15)
  • Abuztuak 9, igandea: Nuevo Catecismo Catolico (NCC) (23:05) + Sorpresa!!
  • Abuztuak 10, astelehena: Kaotiko (15:00) + El Hijo de la Marily (Abordatzea amaitzean, La Flamenkan) + Dj Kanaky Zunba Set (20:00) + Tximeleta (23:30)
  • Abuztuak 11, asteartea: The Groove Girls (23:05) + Vendetta (0:45)
  • Abuztuak 12, asteazkena: Revolta Permanent (23:05) + Las Tea Party (0:45)
  • Abuztuak 13, osteguna: Kantu Jira (12:00) + Dantzaldia Muxikariak (18:00) + Playback lehiaketa (19:00) + Sustrajah Band (23:05) + Train To Roots (0:45)
  • Abuztuak 14, ostirala: Kepa Junkera & Sorginak (00:30)
  • Abuztuak 15, larunbata: Castellers Minyons de Terrassa (Flamenka/18:00) + Su Ta Gar (ordua zehazteko)

 

GUARDETXEA (gauero 23:59ean)

  • Abuztuak 8, larunbata: Dj Leku & Apoa
  • Abuztuak 9, igandea: Kiki Sound & Aaron Baliti
  • Abuztuak 10, astelehena: Xabi Solano & DZ
  • Abuztuak 11, asteartea: Griffi (del palo)
  • Abuztuak 12, asteazkena: Croissant Djs
  • Abuztuak 13, osteguna: R de Rumba – Sho Hai – Xhelazz
  • Abuztuak 14, ostirala: Selektah Stepi & Lagunak
  • Abuztuak 15, larunbata: Atodomadre & Friends

 

TXANTXARREKA GAZTETXEA (Antigua)

  • Abuztuak 13, osteguna: PObrESIAK (17:45)

 

KORTXOENEA GAZTETXEA (Gros)

  • Abuztuak 13, osteguna: On (19:00)

 

LETAMAN GAZTETXEA (Intxaurrondo):

  • Abuztuak 13, osteguna: Perlak eta Pelayo y los Malditos (21:00)

 

NAUTIKOA

  • Abuztuak 8, larunbata: Rafafa Magoa (18:30) + Totalstep aerobik saioa (19:30)
  • Abuztuak 9, igandea: Bertso saioa: Jon Maia, Alaia Martin, Jone Uria, Uxue Alberdi, Odei Barroso, Beñat Gaztelumendi. Gai jartzailea: Unai Gaztelumendi (19:30)
  • Abuztuak 10, astelehena: (zehazteke)
  • Abuztuak 11, asteartea: Enekora (musika afrikarra) (20:00)
  • Abuztuak 12, asteazkena: Atre ed otorcse (musika balkanikoa) (19:30)
  • Abuztuak 13, osteguna: Physis Band (19:15) + Pelax eta Cow Boy’s Orchestra (20:15)
  • Abuztuak 14, ostirala: Eraul (11:00), Jon (12:00), Urban 13 (break dance eta rapa) (19:30)
  • Abuztuak 15, igandea: Karton (19:00), Didgeriloop (20:00)

 

KONTXAKO ERLOJUETATIK KALEJIRA

  • Abuztuak 10, astelehena: El nieto de la Paparda y el Hijo de la Marili (18:30)

 

DONOSTIA OSOTIK:

 

Donostiako Piratak (egitarau kulturala)Donostiako Piratak

Aste nagusia, Donostiako Piratak, festak, Kultura
ZuZeu

ZuZeuko erredakzioko kazetariak eta editoreak gara.

Utzi erantzuna

Zure e-posta helbidea ez da argitaratuko. Beharrezko eremuak * markatuta daude